Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton

  • Wi-Fi
  • Háziállat nem engedélyezett

A Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton London közel van olyan városi nevezetességekhez, mint a csupán egy 6 perces sétára található Kingsway International Christian Centre.

A Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton vendégei használhatják a teakonyhát, valamint az étkezőt. Az ételek széles választékát kínáló Domino's Pizza alig 250 méter távolságra található.

A Copper Box Aréna körülbelül 3 km-re, a Discover Children’s Story Centre múzeum pedig egy 4 km-es távolságra helyezkedik el az ingatlantól. A London városi nyaraló nagyjából egy 10 perces kocsiútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint az Olimpiai Park. A vendégek továbbá a Leyton Green Road buszállomást csak pár lépésre találják a London városi ingatlantól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton London
Sleep 6 Close To City Centre
Csak mobilra érvényes ár

Sleep 6 Close To City Centre

484 m az ingatlantól
Lovely 5-Br Home In Leyton - Sleeps 14, Near Tube, Arcade, 100Inchtv
Csak mobilra érvényes ár

Lovely 5-Br Home In Leyton - Sleeps 14, Near Tube, Arcade, 100Inchtv

9.3
Rendkívüli 12 értékelés
1.4 km az ingatlantól
USD 531 USD 478
éjszakánként
3 Bedrooms Spacious House, Separate Reception, 2 Full Bathrooms, Parking, Garden
Csak mobilra érvényes ár

3 Bedrooms Spacious House, Separate Reception, 2 Full Bathrooms, Parking, Garden

1.8 km az ingatlantól
USD 316 USD 284
éjszakánként

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    Szolgáltatások

    • VIP be-/kijelentkezés

    Pihenés

    • Kert

    A szobákban

    • Fűtés

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Füstérzékelők
    • Tűzoltó készülékek
    • Kulcs belépés

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-23:59 között
    Kijelentkezés: 11:00 óráig
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton és a London-City repülőtér között?
      A Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton 5 km-re fekszik a London-City repülőtértől.
    • A Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton rendelkezik konyhával?
      Igen, a Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton teakonyhát biztosít.
    • A Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Perfect Booking 2 Bed Home In Leyton London

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár